Unblock AptoideAptoide is a safe app! Just tap on More details and then on Install anyway.
app-card-icon
RészletekÉrtékelésekVerziókInfó
1/10

leírása PickleBall Match Scorer

Lehetővé teszi egy személy számára, hogy mérkőzést szerezzen a Győztesek vagy Hibák játékosokra kattintva. Bárki használhatja, aki személyes, kereskedelmi és edzési okokból szeretné részletezni a meccs statisztikáját. Egyedülállók és kettős játékosok mérkőzése támogatott. A könnyen használható alkalmazás információkat / utasításokat tartalmaz az alkalmazásban. Fenntartja, frissíti a meccs pontszámát, és tárolja az egyes játékosok statisztikai statisztikáit is. Lehetővé teszi a felhasználó által definiált játékosok hozzáadását. Mérkőzéssel kapcsolatos kommenteket lehet létrehozni, exportálni és e-mailben elküldeni a mérkőzés előrehaladási statisztikáit és megjegyzéseit. A meccs statisztikái megtekinthetők, miután a mérkőzés befejeződött a statisztika megjelenítő képernyőn, és az inplay statisztikákat is el lehet menteni és e-mailben elküldeni a játék során. Az alkalmazás lehetővé teszi az egyes és a páros játékokat is, automatikusan beállítja a szervereket és a vevőket a játékok, a készletek, a döntetlen megszakítók után (A szervert és a vevőt manuálisan megváltoztathatja a játékosok kiszolgálás gombra kattintva. Ezt nem lehet megtenni, ha egy szolgáltató játék megkezdődött, azaz egy pontot játszottak.) A beállítások képernyőn lehetővé válik az alapértelmezett meccskészletek kiválasztása, ha döntetlen megszakítók minden szetthez vagy játékelőnyök a végső szetthez. A játékos képernyőn a felhasználó által definiált játékosok adhatók meg, azok adataival együtt, azaz a klub, az ország, a jobbkezes játék, az egyes játékosokkal kapcsolatos megjegyzések stb. A találkozók és az egyes játékosok adatai létrehozhatók és elküldhetők a szükséges embereknek. A mérkőzések statisztikái minden egyes szettre és az összes mérkőzésre vonatkozóan megjelennek.

Az alkalmazás élő rádiót sugároz, a zene audio fájlokat is játszik le a telepített eszközről (automatikusan beolvasva és a Zene kategóriába tartozik.). A lejátszás leáll és újraindul a bejövő / kimenő hívásokhoz, és alacsonyabb az értesítéseknél. Kategóriák hozzáadhatók, a meglévő állomások módosított és új állomások adhatók hozzá. Standard audio funkciók (lejátszás, szünet, leállítás, következő, folytatás, véletlenszerű lejátszás stb.). Játssza le az állomást a megjelenített állomásra kattintva. A lejátszás akkor kezdődik, amikor csatlakozik a webhelyhez (a kapcsolattól függően 3 másodperc vagy több).

PickleBall Match Scorer - 5.8 verzió

(19-03-2024)
Egyéb változatok
Mi újságAddition of settings screen. Changes to main screen functionality and layout changes. Updated code, fixes included.